خرید و فروش دستگاه پلاستیک | ماشین راد

فروش دستگاه تزریق پلاستیک در بازار ایران اولین قدم در شروع یک کسب و کار پردرآمد بوده است و البته برند های آلمان با نام دماگ به صورت دست دوم در بازار با قیمت باورنکردنی به فروش می رسد.

دستگاه تزریق پلاستیک ساخت کشور های بیشماری بوده است و اما بهترین آن ها، کشور هایی چون آلمان، ایتالیا و… می باشند. ناگفته نماند که در هر کشوری دستگاه تزریق پلاستیک با کیفیت متفاوت تولید می شود و عرضه آن به صورت مستقیم در بازار ایران انجام می گیرد. فروش دستگاه تزریق پلاستیک در برند های مختلف به دو صورت متفاوت انجام می شود.

دستگاه تزریق پلاستیک دماگ آلمان

دماگ آلمان، یکی از برند های شناخته شده تولیدکننده دستگاه تزریق پلاستیک بوده است که از بهترین مواد و قطعات برای ساخت این محصول استفاده می کند. دستگاه تزریق پلاستیک برند دماگ آلمان در اندازه های متفاوتی تولید می شود و اما از بهترین آن ها ۷۵۰ تن است که از خصوصیات آن در ادامه بیان می شود:

  • دارای سیستم هیدرولیک بسیار قوی و تناسبی
  • دارای حداکثر ۱۱۰ سانتی متر ضخامت قالب
  • دارای حداکثر ۹۷ سانتی متر بازشو گیره
  • برخورداری از سیستم کاهش برق
  • برخورداری از ۳۴۵۰ گرم تزریق قالب
  • دارای تابلوی برق PLC

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

در ابتدا بهتر است بدانید که فروش دستگاه تزریق پلاستیک با روش های مختلفی انجام می شود و اما بهترین نوع فروش که همراه با کاهش قیمت بوده است، کدام می باشد؟

  1. فروش نقدی دستگاه
  2. فروش قسطی دستگاه
  3. فروش مستقیم دستگاه
  4. فروش دستگاه از درب کارخانه

اما فروش مستقیم و درب کاخانه دستگاه تزریق پلاستیک در کاهش قیمت تأثیرگذار بوده است و اگر محصول انتخابی به صورت نقدی خریداری شود، با تخفیفات ویژه همراه می شوید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک دماگ دست دوم

دستگاه تزریق پلاستیک دماگ از قدیمی ترین و بهترین انواع دستگاه تولیدی کشور آلمان به شمار می رود که البته فروش این محصول در بازار ایران به صورت دست دوم بوده است.

از مزایای خرید دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم، قیمت مناسب آن می باشد که البته شما می توانید از نمایندگی های این دستگاه در سراسر کشور به صورت دست دوم به خرید این محصول با قیمت استثنایی بپردازید.

اشتراک گذاری

آیکون های اجتماعی