خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / فروش دستگاه تزریق پلاستیک پارسیان ایرانی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک پارسیان ایرانی

آیا شرکت های ایرانی که سازنده دستگاه تزریق پلاستیک هستند را می شناسید؟ به نظر شما کیفیت دستگاه های تزریق پلاستیک ساخت پارسیان مناسب است؟ از نظر قیمت فروش چه تفاوتی میان دستگاه های ایرانی و چینی وجود دارند؟

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک در ایران صنعتی قدیمی می باشد. تاریخچه ساخت دستگاه تزریق پلاستیک در ایران به بیش از  ۵۰ سال قبل برمی گردد. اما اکثر شرکت هایی که تجربه بسیار خوبی در زمینه ساخت دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی دارند، امروزه بجای ساخت دستگاه ایرانی به واردات دستگاه چینی و فروش آن در بازار ایران می پردازند. امروزه معدود شرکت هایی هستند که فقط دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی طراحی و ساخت می کنند. یکی از بهترین این برند های پارسیان می باشد.

شرکت پارسیان سازنده دستگاه تزریق پلاستیک

پارسیان دستگاه تزریق پلاستیک از تناژ گیره ۱۰۰ تن الی ۱۳۰۰ تن با ظرفیت های تزریق ۲۵۰ گرم به بالا طراحی و ساخت می کند. از جمله مزایای انواع دستگاه تزریق پلاستیک پارسیان می توان به قدرت گیره واقعی و بسیار خوب و همچنین ظرفیت تزریق بالا تر در مقایسه با انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی اشاره نمود.

 

از آنجایی کع در ایران یکی از اصلی ترین مصارف دستگاه تزریق پلاستیک، تولید سبد میوه است، پارسیان سری جدید دستگاه های تزریق پلاستیک خود را بصورت مخصوص برای تولید سبد میوه طراحی و ساخت نموده است. در ادامه به معرفی این دستگاه ها می پردازیم.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن سری جدید پارسیان ظرفیت تزریق ۶۵۰ گرمی دارد. از این رو می توان از آن برای تولید انواع سبد های میوه ۴ کیلو گرمی، ۶ کیلو گرمی، ۸ کیلو گرمی و ۹ کیلو گرمی استفاده کرد. همانگونه که می دانید منظور از این اعداد حجم سبد می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن

در طراحی جدید دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن پارسیان ظرفیت مواد دهی یا به عبارت دیگر ظرفیت تزریق ۱۱۰۰ گرمی دارد. کارشناسان ما دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن جدید پارسیان را برای تولید انواع سبد میوه ۱۱ کیلو گرمی، ۱۲ کیلو گرمی، ۱۴ کیلو گرمی و ۱۸ کیلو گرمی پیشنهاد می کنند. بدیهی است که هر اندازی حجم سبد مذکور بالاتر باشد، سرعت تولید کاهش می یابد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن سری جدید این شرکت از ظرفیت تزریق ۲۸۰۰ گرمی بهره برده و از یان جهت برای تولید انواع سبد های میوه سایز بزرگ مناسب هستند. سبد میوه ۱۸ کیلویی، ۲۰ کیلویی و ۲۵ کیلو گرمی را می توان با کیفیت بسیار بالا با دستگاه ۵۰۰ تن تولید نمود. دستگاه های سری جدید پارسیان در روز توان تولید ۵۰۰۰ عدد سبد میوه را دارند.

دستگاه تزریق پلاستیک پت

علاوه بر دستگاه های فوق و دیگر ماشین آلات تزریق پلاستیک همه کاره، شرکت پارسیان دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم و یا دستگاه تزریق پلاستیک پت مخصوص با کیفیت بسیار بالاتری در مقایسه با ماشین آلات مشابه چینی می سازد. ضمن اینکه قیمت این دستگاه ها نسبت به دستگاه های چینی بسیار مناسب تر می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک صندلی

همانگونه که بیان گردید، پارسیان دستگاه تزریق پلاستیک تا تناژ گیره ۱۳۰۰ تن می سازد. از این رو دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰۰ تن این شرکت را می توان برای تولید قطعات پلاستیکی بزرگی نظیر انواع صندلی پلاستیکی بکار برد. دستگاه ۱۳۰۰ تن ظرفیت تزریق معادل ۱۲۳۰۰ گرم دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک قطعات خودرو

با توجه به ظرفیت تزریق ۱۲٫۳ کیلو گرمی دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰۰ تن پارسیان، این دستگاه به منظور تولید انواع قطعات بزرگ خودرو نظیر سپر (سپر خودرو هایی نظیر پراید) می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین قطعات کوچکتر خودرو را می توان با سایر انواع دستگاه های تزریق پلاستیک ساخت پارسیان تولید نمود. از آنجایی که صحبت از دستگاه تزریق پلاستیک سپر خودرو شد، لازم به ذکر است که برای تولید سپر های بزرگی نظیر سپر پژو و یا سمند و دیگر خودرو های نسبتا بزرگ نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک ۱۸۰۰ تن می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی

علاوه بر پارسیان شرکت های دیگری نیز در ایران هستند که سازنده دستگاه تزریق پلاستیک می باشند. لازم به ذکر است که کیفیت ماشین آلات این شرکت ها با یکدیگر متفاوت بوده و از این رو تفاوت قیمت فروش آن ها قابل درک است. دستگاه تزریق پلاستیک شهاب، دستگاه تزریق پلاستیک ابتکار، دستگاه تزریق پلاستیک شاهین، دستگاه تزریق پلاستیک صانعی، دستگاه تزریق پلاستیک صفری پور، دستگاه تزریق پلاستیک کلاته، دستگاه تزریق پلاستیک محک، دستگاه تزریق پلاستیک موسی خانی، دستگاه تزریق پلاستیک باقرزاده و نام های نا آشنای دیگر از جمله انواع دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی بشمار می آیند.

بطور کلی واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور هایی نظیر چین به ایران بیش از ساخت آن در داخل کشور رونق دارد. شرکت های وارد کننده دستگاه تزریق پلاستیک کنونی در واقع سازنده های قدیمی این دستگاه در ایران هستند. ماشین آلاتی نظیر دستگاه تزریق پلاستیک هایتین ارس، دستگاه تزریق پلاستیک پولاد، دستگاه تزریق پلاستیک اصلانیان، دستگاه تزریق پلاستیک اطلس هایدا، دستگاه تزریق پلاستیک هایتای سینگر و … در واقع ماشین آلات چینی وارد شده به ایران هستند که از مشتریان قابل توجهی برخوردار می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

درباره ی plastiko

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک 110 تن 250 گرمی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک با شاخصه ۱۱۰ تن در ۲۵۰ گرم به منظور استفاده در …

Email
Phone
Viber
Line
Snapchat
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+98912345678

Snapchat
plastiko
Line
Viber
Phone