خانه / دستگاه پلاستیک بادی / فروش دستگاه بادی پلاستیک تزریقی تولید ظروف پلاستیکی

فروش دستگاه بادی پلاستیک تزریقی تولید ظروف پلاستیکی

دستگاه های پلاستیک بادی تزریقی چه نوع کاربرد هایی دارند؟ برای تولید انواع ظروف پلاستیکی از چه دستگاه هایی استفاده می گردد؟
امروزه در صنعت پلاستیک می توان محصولات متنوعی را دید. وجود انواع دستگاه های پلاستیک سازی اعم از تزریقی و بادی دلیل تولید محصولات مختلف است. اما تشخیص اینکه هر کدام از محصولات با چه دستگاهی تولید شده اند، امری است که نیاز به شناخت کامل دستگاه های صنعت پلاستیک دارد. دستگاه های تزریقی و دستگاه های بادی از جمله مهم ترین ماشین آلات در صنعت پلاستیک بشمار می آیند. معمولا خط تولید ظروف پلاستیکی شامل چندین دستگاه صنعتی می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی

دستگاه تزریق پلاستیک بادی کاربرد فروانی در عرضه تولید محصولات پلاستیکی نظیر انواع دبه، بشکه، گالن و … دارد. در حقیقت دستگاه پلاستیک بادی می تواند نام های دیگری نظیر دستگاه تولید بشکه پلاستیکی، دستگاه تولید گالن و … داشته باشد. از جمله مهم ترین محصولات تولیدی توسط این دستگاه می توان به انواع دبه خیارشور، دبه ماست، دبه سرکه و ترشی، دبه و گالن مواد شوینده و … اشاره کرد. بطور کلی انواع خط تولید ظروف پلی اتیلن با دستگاه پلاستیک بادی تجهیز می شود.

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک به منظور تولید طیف گسترده ای از محصولات پلاستیکی فشرده بکار می رود. در حقیقت می توان گفت حدود 80 درصد از محصولات پلاستیکی که در اطراف ما دیده می شوند با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک تولید شده اند. انواع سبد میوه، سبد پیکنیک، سبد آبکش، انواع سطل زباله، سطل رنگ و بسیاری از محصولات پلاستیکی بوسیله دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شوند.

دستگاه تزریق و بادی

امروزه بسیاری از مردم تفاوت میان دستگاه تزریق پلاستیک و دستگاه بادی تزریقی را نمی دانند. عموم مردم به ماشین آلاتی که محصولات پلاستیکی را تولید می کنند، دستگاه تزریق پلاستیک می گویند. در شرایطی که بسیاری از محصولات با دستگاه تزریق بادی پلاستیک تولید می گردند.

همانگونه که در دو تصویر بالا مشاهده می کنید از نظر ظاهری و نیز عملکرد، دستگاه بادی تزریق تفاوت های قابل ملاحظه ای با انواع دستگاه تزریق پلاستیک دارد. بطور کلی تمامی محصولاتی که همانند بطری (به استثناء بطری های پت) و دبه درون تهی هستند، با استفاده از دستگاه پلاستیک بادی تولید می شوند. کلمه بادی در نام این دستگاه خبر از تاثیرگذار بودن باد در فرایند تولید محصول توسط این ماشین می دهد.

از این رو در کنار دستگاه پلاستیک بادی همواره یک دستگاه کمپرسور هوای فشرده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که دستگاه تزریق پلاستیک به تنهایی و بدون نیاز به دستگاهی دیگر اقدام به تولید محصولات پلاستیکی فشرده می نماید. البته دستگاه تزریق پلاستیک نیز همانند دستگاه بادی پلاستیک برای خنک سازی قالب و سیستم هیدرولیک نیازمند برج خنک کننده و یا چیلر گازی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

درباره ی plastiko

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی بطری پلی اتیلن

فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی جهت تولید بطری پلی اتیلن، به صورت عمده و جزئی …

Email
Phone
Viber
Line
Snapchat
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+98912345678

Snapchat
plastiko
Line
Viber
Phone