خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی و ایرانی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی و ایرانی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک تقریبا از حدود 80 سال پیش با ورد صنعت پلاستیک به ایران توسط شرکت های بزرگ صورت می پذیرفته است. در گذشته اکثرا دستگاه های ایرانی که از روی دستگاه های اروپایی نظیر دستگاه تزریق پلاستیک تامسون ساخته می شدند. امروزه علاوه بر برخی دستگاه های با کیفیت ایرانی می توان دستگاه تزریق پلاستیک چینی هم خرید نمود.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک

اگر کمی به اطراف خود در محل زندگی و یا کار توجه نمایید قطعا موجه می شوید که بسیاری از از ابزار هایی که امرزه نقشی موثر در زندگی ما دارند، پلاستیکی هستند. آیا می توانید برخی از از آن ها را نام ببرید؟ ست پلاستیکی ادویه، نمکدان، دسته قوری و کتری، درب و دسته پارچ های شیشه ای، انواع پارچ و لیوان پلاستیکی، پایه مبل، ظروف نگهداری مواد غذایی در یخچال، انواع سطل، سبد آبکش، گلدان پلاستیکی، سبد میوه، قطعات پلاستیکی کوچک و بزرگ صنعتی از جمله داشبرد و سپر خودرو و بسیاری دیگر را می توانید به راحتی در اطراف خود بیابید.

تقریبا اکثر این ادوات با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک تولید می گردند. با توجه به اینکه محصولات پلاستیکی از شاخصه های مختلفی نظیر ابعاد و وزن برخوردار هستند، برای تولید آن ها دستگاه های تزریق پلاستیک متنوعی طراحی و ساخت شده اند. در ادامه سعی می کنیم تعدادی از دستگاه های تزریق پلاستیک کاربردی را معرفی نماییم.

دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی

امروزه بسیاری از قطعات پلاستیکی که اکثرا کاربرد صنعتی دارند، وزنی کمتر از 100 گرم دارند. از این رو برای تولید این قطعات از دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی استفاده می شود. در میان ماشین آلات تزریق پلاستیک پایین ترین قیمت به این ماشین اختصاص خواهد داشت. البته قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک بستگی به پارامتر های های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

دستگاه تزریق پلاستیک 200 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 200 تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک 220 تن برای تولید محصولاتی مناسب است که در حدود 400 الی 500 گرم وزن دارند. البته این اعداد تقریب هستند. بطور کلی تعیین دستگاه تزریق مناسب برای تولید یک محصول به ویژگی های محصولا وابسته است.

برای نمونه سبد میوه با وجود اینکه وزن کمی دارد، دستگاه تزریق پلاستیک مورد نیاز برای تولید آن می بایست از قردت گیره و ظرفیت واحد تزریق بالاتری نسبت به محصولات هم وزن برخوردار باشد. زیرا راگا های قالب سبد با توجه به مشبک بودن آن بیشتر از محصولات دیگر است. فروش دستگاه تزریق پلاستیک 200 تن و یا 220 تن ساخت این شرکت در مقایسه با دستگاه های مشابه چینی از ظرفیت تزریق بالاتری برخوردار است.

دستگاه تزریق پلاستیک 250 تن

از نظر شخصات فنی تفاوت قابل وجهی بین دستگاه تزریق پلاستیک 250 تن و ماشین 220 تن نیست. اما با توجه به اینکه فاصله میله های راهنما در این دستگاه اندکی نسبت به دستگاه 220 تن بزرگتر است، برای تولید برخی از محصولات و قطعات پلاستیکی توصیه می شود این دستگاه خرید گردد. قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک 250 تن تفاوت چندانی با دستگاه تزریق 220 تن ندارد.

دستگاه تزریق پلاستیک 300 تن

دستگاه تزریق پلاستیک 300 و یا دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن با توجه به ظرفیت واحد تزریق نسبتا بالا و فاصله بین میله های راهنمای خوبی که دارد، به منظور تولید بسیاری از ادوات پلاستیکی از جمله سبد میوه، گلدان و سطل پلاستیکی بکار می رود. از آنجایی که بسیاری از مشتریان ما دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن را برای تولید سبد میوه خرید می کنند، باید عرض کنم که این ماشین توان تولید انواع سبد میوه تا حجم 18 کیلو گرم را دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک 350 تن

این ماشین و دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن در حدود 1000 الی 1500 گرم ظرفیت تزریق داشته و فاصله بین میله های راهنمای آن برای تولید قطعات پلاستیکی زیادی مناسب است. یکی از مهم ترین کاربرد های این دستگاه نیز تولید سبد میوه است. برای تولید سبد میوه تا سایز 18 و 20 کیلویی می توان این ماشین صنعتی را خرید نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک 380تن

اگر بخواهیم پرکاربرد ترین دستگاه تزریق پلاستیک در اکثر نقاط جهان را انتخاب کنیم، قطعا دستگاه تزریق پلاستیک 380تن یکی از مهم ترین گزینه ها خواهد بود. رنج تناژ گیره 380 الی 420 تن برای دستگاه تزریق پلاستیک با توجه به اینکه 1200 الی 2000 گرم ظرفیت تزریق را می تواند در اختیار تولید کننده پلاستیک قرار دهد، برای تولید بازه نسبتا وسیعی از محصولات پلاستیکی مناسب می باشد.

قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک 380تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن شرکت های مختلف تقریبا یکسان است اما مجموعه ما همواره سعی در طراحی و ساخت دستگاه های باکیفیت تر از ماشین آلات چینی داشته و قیمت گذاری نیز بگونه ای است که معمولا قیمت فروش ما 20 درصد ارزان تر از دیگر شرکت ها است.

در مقالات بعدی به معرفی دستگاه های تزریق پلاستیک بزرگتر خواهیم پرداخت. خبر های ما را دنبال کنید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

در این مقاله تعدادی دستگاه تزریق پلاستیک را معرفی نمودیم اما به نظر شما چه پارامتر هایی در تعیین دستگاه مناسب موثر هستند؟ به عبارت دیگر دلیل بروز اختلاف قیمت در فروش دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

  • ظرفیت واحد تزریق
  • قدرت گیره
  • فاصله بین میله های راهنما
  • قدرت پران
  • کورس بازشو گیره
  • میزان مصرف
  • شرکت سازنده
  • و …

از جمله مواردی هستند که در تعیین نوع و قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک موثر هستند. در مقالات بعدی سعی خواهیم کرد که توضیحات بیشتری ارائه نماییم. در ادامه توجه شما را به ویدئو نحوه کار کرد دستگاه جلب می کنم.جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

درباره ی plastiko

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک 110 تن 250 گرمی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک با شاخصه ۱۱۰ تن در ۲۵۰ گرم به منظور استفاده در …

Email
Phone
Viber
Line
Snapchat
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+98912345678

Snapchat
plastiko
Line
Viber
Phone