خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / فروش دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن سروو در مشهد

فروش دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن سروو در مشهد

فروش دستگاه تزریق پلاستیک در اکثر نقاط ایران به منظور راه اندازی خطوط تولید انواع محصولات پلاستیکی صورت می پذیرد. مشهد بعنوان یکی از قطب های اقتصادی و یکی از 6 شهر بزرگ ایران مقصدی قابل احترام برای انواع دستگاه تزریق پلاستیک از جمله دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن می باشد. یکی از اصلی ترین کاربرد های دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن در ایران تولید سبد میوه است. نمونه های سروو موتور دار دستگاه تزریق پلاستیک در مقایسه با ماشین آلات معمولی از قیمت فروش بالاتری برخوردار هستند. یکی از دلایل این امر مصرف برق بسیار پایین آن ها است.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک

معمولا دستگاه تزریق پلاستیک را بر اساس قدرت گیره تقسیم بندی می کنند. برای آشنایی با انواع دستگاه تزریق پلاستیک پیشنهاد می کنم سایر مقالات این سایت را نیز مطالعه نمایید. بطور کلی دستگاه های تزریق پلاستیک در این شرکت با قدرت های گیره 100، 220، 320، 500 تن الی 1800 تن ساخته می شوند. اما برخی از مشتریان تمایل به خرید ماشین آلات تزریق پلاستیک چینی دارند. قدرت گیره دستگاه های تزریق پلاستیک چینی اعدادی نظیر 90، 110، 120، 150، 160، 180، 200، 220، 250، 300ف 320، 360، 380 تن و بالاتر می باشد.

این رنج اعداد نشان دهنده پراکندگی دستگاه های تزریق پلاستیک چینی است که سبب شده مشتریان زیادی تمایل به خرید آن ها داشته باشند. در این مقاله به معرفی و مقایسه یک دستگاه تزریق پلاستیک چینی 360 تن با دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن ایرانی ساخت این مجموعه می پردازیم.

دستگاه تزریق پلاستیک 360 تن

دستگاه های تزریق پلاستیک 360 تن ساخت شرکت های چینی از مشخصات گیره و واحد تزریق تقریبا مشابهی برخوردار هستند. ظرفیت تزریق این ماشین آلات بسته به نوع سیلندر ماردونی که بر روی آن ها نصب می گردد در حدود 800 الی 1100 گرم می باشد. در حالی که دستگاه تزریق پلاستیک 300 تن و دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن ایرانی بیش از 800 الی 1250 گرم ظرفیت تزریق دارند. از نظر فاصله بین میله های تایبار نیز دستگاه ایرانی نسبت به ماشین آلات چینی 360 تن شرایط مشابهی دارد. از طرفی قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن و یا 300 تن ایرانی در مقایسه با ماشین آلات چینی بسیار پایین تر است. دلیل این امر نیز افزایش نرخ ارز و تغییر تعرفه های گمرکی می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک سروو

سیستم سروو موتور چند سالی است که در صنعت تزریق پلاستیک وارد شده است. دستگاه های تزریق پلاستیک مجهز به سروو موتور نسبت به ماشین آلات تزریق معمولی از مصرف انرژی الکتریکی کمتری برخرودار هستند. از این رو نیاز به جریان برق سه فاز اولیه کمتری در مقایسه با ماشین آلات معمولی برای راه اندازی و کار دارند. بنابراین قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک سروو موتور معمولا 10 الی 20 درصد بالاتر است.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

همانگونه که بیان شد دستگاه تزریق پلاستیک در ایران کاربرد بسیار زیادی دارد. امروزه در شهر های مختلف ایران بویژه شهر های بزرگی نظیر تهران، مشهد و اصفهان می توان شرکت های متعددی را مشاهده نمود که محصولات پلاستیکی فشرده تولید می نمایند. از این رو فروش دستگاه تزریق پلاستیک در ایران رونق قابل قبولی دارد.

اکثر ماشین ساز های چینی نمایندگان رسمی در ایران اختیار نموده و اقدام به فروش دستگاه تزریق پلاستیک با قیمت های مختلف می کنند. از طرفی شرکت های ایرانی نیز ماشین آلات با کیفیتی طراحی و ساخت نموده اند که این شرکت نیز یکی از آن ها می باشد. اگر قصد خرید دستگاه تزریق پلاستیک دارید پیشنهاد می کنم با ما مشاوره نموده و از کارخانه ما بازدید بعمل بیاورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

درباره ی plastiko

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک 110 تن 250 گرمی

خرید دستگاه تزریق پلاستیک با شاخصه ۱۱۰ تن در ۲۵۰ گرم به منظور استفاده در …

Email
Phone
Viber
Line
Snapchat
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+98912345678

Snapchat
plastiko
Line
Viber
Phone